• Home

Kariéra v Unileveru

"V Unileveru každý den pracujeme na vytváření lepší budoucnosti zvyšováním kvality života našich spotřebitelů. Naší ambicí je zdvojnásobit velikost firmy a zároveň snížit náš vliv na životní prostředí. Jsme si vědomi, že jsou to nakonec vždy naši lidé, kdo dokáže zaručit tyto velké změny. To je důvod, proč investujeme do příležitostí jejich rozvoje a osobního růstu, nabízíme atraktivní benefity a pracovní kulturu, která vítá různorodost. Kariéra u nás je příležitostí stát se součástí jednoho z TOP 5 celosvětově nejatraktivnějších zaměstnavatelů a pracovat s mimořádnými značkami a lidmi pohánějícími udržitelný obchodní růst."

Studenti a absolventi

Group of Unilever employees

V Unileveru věříme v investice do budoucnosti. To je jeden z důvodů, proč jsme navrhli náš Plán udržitelného rozvoje a proč neustále vyvíjíme větší, lepší a rychlejší inovace. Je to taky důvod, proč vkládáme tolik energie do rozvoje našich budoucích lídrů…vás.

Odborníci s praxí

Unliever Professionals

Abychom byli schopni splnit náš cíl zdvojnásobit obrat a zároveň snížit dopad na životní prostředí, potřebujeme lidi s myšlením zaměřeným na úspěch, nadšením pro spotřebitele a chutí zlepšovat svůj osobní výkon. Kariéra v Unileveru znamená spojit se s jedním z 5 nejatraktivnějších zaměstnavatelů na světě. Pracujte s námi na předních značkách a produktech, rozvíjejte své profesní dovednosti a vžijte se do role poháněče své vlastní kariéry.

Nahoru